ukendehusk
  • +0312 734-287

Розпорядження № 106-о "Про зупинення дії рішення сесії Баранинської сільської ради"

Розпорядження № 106-о "Про зупинення дії рішення сесії Баранинської сільської ради"

05 жовтня 2021 року на дев’ятому пленарному засіданні II сесії VIII скликання Баранинської сільської ради було прийнято рішення № 24 «Про затвердження проектів землеустрою та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання їх у власність», та рішення № 38 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність». Частиною 4 ст. 116 Земельного кодексу України встановлено, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян провадиться один раз по кожному виду використання.

Передача безоплатно у власність другої земельної ділянки у трактування ч. 4 ст. 116 Земельного кодексу України є незаконною, позаяк право на безоплатне отримання земельної ділянки громадянином було використане в момент приватизації першої земельної ділянки. Відповідно до технічної документації по інвентаризації земель лісового фонду колишніх сільськогосподарських підприємств Ужгородського району Закарпатської області, яка була розроблена у 2001 році, дана земельна ділянка відноситься до земель ДП «Великолазівський». Враховуючи ч. 4 ст. 122 Земельного кодексу України, надання у власність або у користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, у власність або користування для всіх потреб, здійснюється центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин та його територіальними підрозділами. На підставі вищевикладеного, керуючись п.4 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 2 ст. 3.11.8. Регламенту Баранинської сільської ради.

  1. Зупинити дію підпункту 1.17 рішення № 24 II сесії VIII скликання Баранинської сільської ради від 05 жовтня 2021 року «Про затвердження проектів землеустрою та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання їх у власність», та рішення № 38 II сесії VIII скликання Баранинської сільської ради від 05 жовтня 2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність».
  2. Винести на повторний розгляд сесії Баранинської сільської ради підпункт 1.17 рішення № 24 II сесії VIII скликання Баранинської сільської ради від 05 жовтня 2021 року «Про затвердження проектів землеустрою та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання їх у власність» та рішення № 38 II сесії VIII скликання Баранинської сільської ради від 05 жовтня 2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність».
  3. Скликати II сесію VIII скликання Баранинської сільської ради (позачергове пленарне засідання) 13 жовтня 2021 року о 14.00 год., в сесійному залі Баранинської сільської ради . Забезпечити публікацію цього розпорядження на офіційному веб-сайті Баранинсько сільської ради.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Документ прикріплено.

Print Friendly and PDF
Завантажити прикріплення:
Переглянули 122 П'ятниця, 08 жовтня 2021 16:19

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%