ukendehusk
  • +0312 734-287

Служба у справах дітей

ВІДДІЛ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Діти –  сучасне і майбутнє будь-якого народу і держави, ми несемо відповідальність за їх життя і здоров’я. Молоде покоління визначатиме успіх політичного, економічного, інтелектуального та культурного поступу. В буд-яких сферах суспільного життя, на всіх його рівнях діти є найбільш беззахисними і безпорадними.   І тільки ми повинні бути захисниками і представниками прав дітей, організаторами забезпечення прав дітей.

             З метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей які перебувають в складних життєвих обставинах, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, профілактики негативних проявів -18 квітня 20018 року на ІІ сесії VІІ скликання Баранинською сільською радою  було прийнято рішення № 15  створити юридичну особу  «Службу у справах дітей Баранинської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області».

Згідно структури Бараниської сільської ради штатна чисельність служби складає три одиниці. Розпорядженням Баранинського сільського голови № 35 від 23 травня 2018 року Пустовар Н.Ф. призначено на посаду начальника служби. Станом на сьогоднішній день служба укомплектована двома одиницями (начальник та головний спеціаліст).

           Служба розпочала свою діяльність в громаді щодо захисту прав виявленням дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, відвідала родини, які потребують здійснення контролю за умовами проживання і виховання дітей. Зроблено перші кроки самостійної діяльності, прийнято особові справи дітей від Служби у справах дітей Ужгородської райдержадміністрації. З метою належної організації роботи,  службу у справах дітей Баранинської сільської ради зареєстровано в базі даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти».

Загальна чисельність дитячого населення на території сіл які відносяться до Баранинської сільської ради налічує 1490 дітей. З них: діти-сироти - 5; діти позбавлені батьківського піклування - 3; діти, які перебувають в складних життєвих обставинах – 2. І кожна дитина потребує особливої уваги, терпіння і любові.  Служба у справах дітей Баранинської сільської ради несе відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей, зменшення кількості дітей, які перебувають поза сімейним оточенням.

 

                                                                                                                            

Адреса та контакти

  • Ужгородський р-н, с. Баранинці, Центральна, 42
  • 0312 734 287
  • barsilrada@gmail.com
  • Ми на карті

Прийом громадян

Від понеділка по п'ятницю
8:00 - 17:00

Ми завжди на зв'язку99%